Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

Płatność kartą odbywa się za pośrednictwem serwisu Platnosci.pl. Do obsługi transakcji zastosowano nowoczesne systemy zabezpieczeń, m.in. szyfrowanie SSL.

Po wybraniu płatności kartą i potwierdzeniu jej tej formy płatności kliknięciem w przycisk, zostaniesz przekierowany na zabezpieczoną certyfikatem SSL stronę autoryzacyjną Platnosci.pl, gdzie zostaniesz poproszony o podanie danych Twojej karty płatniczej. W ten sposób transakcja odbywa się bezpośrednio między Tobą a Platnosci.pl, poza sklepem FirmaRelax.pl

W czasie autoryzacji będziesz poproszony o podanie kodu CVV2. Kod CVV to ostatni trzycyfrowy numer wydrukowany na pasku podpisu znajdującym się na odwrocie karty.

Po podaniu danych powrócisz po kilku sekundach na naszą stronę i będziesz mógł zapoznać się z wynikiem autoryzacji. Jeżeli autoryzacja się powiodła, zamówienie zostanie dokończone. W razie niepowodzenia autoryzacji, zamówienie zostanie anulowane. W takiej sytuacji prosimy o wyjaśnienie sprawy z instytucją odpowiedzialną za wydanie Twojej karty.