Nasiona, pestki, ziarna

Wyglądają niepozornie ale zawierają w sobie ogromne pokłady zdrowych kwasów i witamin. Jeśli będziemy dodawać je do codziennych posiłków np. płatków, jogurtu lub sałatki, to będziemy mogli korzystać z ich dobroczynnych właściwości. Warto włączyć je do diety i spożywać nasiona, ziarna i pestki regularnie. Warto również spożywać bakalie, które zawierają zdrowe tłuszcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Warto spróbować wyjątkowego amarantusa ekspandowanego, który jest uznawany za jedną z najstarszych roślin uprawianych na świecie. Jest doskonały dla osób, które szukają produktów bezglutenowych i tych, którzy chcą zadbać o odpowiedni poziom żelaza i wapnia. Zachęcamy także do spróbowania nasion babki płesznik, która ma zbawienny wpływ na układ pokarmowy oraz nasion chia (szałwii hiszpańskiej) idealnej do przyrządzania pysznych śniadań. Jeśli szukasz ciecierzycy, grochu, lnu złotego lub brązowego to sprawdź nasze ekologiczne produkty.

Zdajemy sobie sprawę jak zdrowie i smaczne są fasole, dlatego w ofercie naszego sklepu posiadamy: fasolę adzuki, fasolkę białą, czarną i czerwoną, fasolę mung i pinto. Polecamy także mix roślin strączkowych, orkisz, pestki dyni, słonecznik i sezam. Warto zwrócić uwagę także na aromatyczne nasiona czarnuszki i ostropest, który posiada niesamowite właściwości oczyszczające organizm.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 120 elementów