Miody

Czy ktoś mógłby się oprzeć gorącej herbacie z cytryną i dodatkiem miodu w zimowy dzień? Wszyscy wiemy jakie niezwykłe właściwości prozdrowotne mają miody. Są one doskonałym rozwiązaniem nie tylko jako dodatek do herbaty ale także jako zdrowa alternatywa cukru.

Niestety obecnie bardzo duża ilość miodów jest mieszanką podchodzącą z różnych krajów, która nie jest tym samym czym prawdziwy miód. Nie wspominając już o sztucznych miodach, które nie mają nic wspólnego z oryginałami. W naszym sklepie ze zdrową żywnością można znaleźć jedynie ekologiczne i w 100% naturalne miody. Z nietypowych i mało znanych rodzajów produktów pszczelich w naszym sklepie wyróżnić można: miód eukaliptusowy, miód z imbirem albo cynamonem cejlońskim. Mamy w ofercie także modny i wyjątkowo popularny miód manuka w kilku rodzajach. Warto zwrócić uwagę także na ciemny, lekko gorzki miód kasztanowy, miód z kolendry i miód pomarańczowy.

Polecamy także przetworzony przez pszczoły pyłek kwiatowy czyli pierzgę. Jest doskonale przyswajana przez nasz organizm i stanowi bogactwo witamin i pierwiastków! Sprzedajemy także propolis w kawałkach, idealny do przygotowywania nalewek i  pyłek kwiatowy, który jest tak samo zdrowy i wartościowy jak pierzga.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów