Pielęgnacja dzieci i niemowląt

Chcesz w bezpieczny sposób zadbać o skórę Twojego dziecka? Postaw na naturalną pielęgnację i roślinne składniki! Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi na naszej stronie produktami do pielęgnacji skóry niemowląt i dzieci.

Skóra dzieci i niemowląt wymaga szczególnej pielęgnacji. Nie można stosować do jej higieny produktów przeznaczonych dla dorosłych. Mogłyby one wywołać podrażnienia na wrażliwej skórze maluchów i wywołać reakcję alergiczną. Dlatego właśnie wybraliśmy najbardziej łagodne produkty, które sprawdzą się idealnie w pielęgnacji skóry niemowląt i dzieci.

Oferowane przez naszą firmę kosmetyki zawierają składniki pochodzenia naturalnego oraz najbardziej wartościowe wyciągi z roślin. Większość produktów nie zawiera zbędnych barwników i parabenów oraz pochodnych ropy naftowej. Wszystkie składniki są bezpieczne dla wrażliwej i delikatnej skóry zarówno dzieci jak i niemowląt. W naszym sklepie posiadamy homeopatyczne pasty do zębów dla dzieci, łagodne mydło i szampon do włosów oraz balsam do ciała i krem. Dla najmłodszych polecamy także całkowicie bezpieczne suplementy diety dla dzieci dostępne w naszym sklepie.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 34 elementów