Eko dom

Szukasz naturalnych środków czystości do Twojego domu? Koniecznie zobacz nasze zdrowe odpowiedniki pełnych szkodliwej chemii popularnych środków czyszczących. W swojej ofercie posiadamy zarówno mydła, jak i środki do prania, płyny do mycia różnych powierzchni, proszki do prania, środki do mycia naczyń czy tabletki do zmywarek.

Polecamy szeroką gamę produktów niemieckiej firmy Klar, która specjalizuje się w produkcji ekologicznych, wegańskich i nietestowanych na zwierzętach produktach. Wszystkie środki czystości firmy Klar są odpowiednie dla wrażliwej skóry i nie są perfumowane. Zachęcamy także do zamówienia środków włoskiej firmy Almacabio, które nie zawierają środków konserwujących i składników pochodzenia zwierzęcego. Proponujemy także ekologiczne produkty niemieckiej firmy AlmaWin bez dodatków pochodnych ropy naftowej i sztucznych barwników i konserwantów.

Jeśli nie chcesz narażać siebie i swoich domowników na kontakt z szkodliwymi substancjami, to koniecznie zainwestuj w eko chemię do Twojego domu! Produkty nie zawierają żrących i niebezpiecznych substancji i nie wydzielają szkodliwych oparów podczas ich stosowania. Wyeliminuj toksyczne substancje ze swojej kuchni i łazienki i stosuj ekologiczne środki czystości!

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 115 elementów