Najczęściej kupowane

Producenci

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

Tagi

Czas na skompletowanie zamówienia może wynieść od 24 godzin do 5 dni roboczych.

Termin doręczenia jest zależny od tego, jaka forma przesyłki została przez Państwa wybrana oraz od dostępności danego produktu.

W przypadku wyboru przesyłki za pośrednictwem:

Poczta Polska
Polecony ekonomiczny - czas doręczenia do 7 dni (czasem dłużej, do 14 dni)

Jeśli przesyłka pocztowa się opóźnia, prawdopodobnie czeka na odbiór w Państwa oddziale Poczty. 99% problemów z doręczeniem wynika z braku awiza w skrzynce, kiedy listonosz nie zastaje odbiorcy. Jeżeli przesyłki nie ma, a powinna być na miejscu, prześlijcie nam Państwo zapytanie o numer nadania wyślemy go w ciągu 24 godzin. Z numerem nadania możecie Państwo sprawdzić status przesyłki w Państwa oddziale Poczty.

Jeżeli przesyłka pocztowa znacznie się opóźnia uprzejmie prosimy o kontakt. Po 14 dniach od nadania możemy rozpocząć postępowanie reklamacyjne. Po zakończeniu procedury reklamacyjnej na Poczcie wyślemy Państwu towar ponownie lub zwrócimy wpłaconą kwotę.
Dobra wiadomość: w ciągu 4 lat naszej działalności zaginęły tylko 2 przesyłki pocztowe.

Kurier GLS
Przesyłki docierają w ciągu 24 godzin roboczych od dnia nadania.
W soboty, niedziele i święta przesyłki nie są doręczane.

Ważne:
Prosimy sprawdzić stan przesyłki przy odbiorze w obecności kuriera lub pracownika poczty.

Jeżeli przesyłka nosi ślady uszkodzeń, należy sporządzić z kurierem lub pracownikiem poczty protokół uszkodzenia, będący podstawą do dalszych roszczeń wobec firmy dostarczającej przesyłkę.

W przypadku, gdy uszkodzenie zostanie wykryte po odebraniu przesyłki, należy niezwłocznie wezwać kuriera w celu spisania protokołu uszkodzenia.