PureWay-C 500mg 90 kaps.

Producent: Swanson, USA
Data ważności: 2021/05/31 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 2 szt.
Kod Ean: 087614024073

34,50 zł

Więcej informacji

SUPLEMENT DIETY

Najlepsza absorpcja przez komórki
Najszybsza wchłanialność do krwioobiegu

Badania dowodzą, że Pure-Way C jest jedną z najlepszych formy Witaminy C dostępną na rynku. Ta forma inna niż znane dotychczas, gdyż oprócz witaminy C zawiera naturalne woski roślinne (tłuszczowe metabolity). Dodanie bioflawonoidów cytrusowych wzmacnia antyoksydacyjne działanie witaminy C.

Zawartość 1 kapsułki:
PureWay-C  (Opatentowana formuła kwasu askorbinowego USP w połączeniu z metabolitami lipidów {kwasów tłuszczowych} z wosków roślinnych) 583mg
Witamina C USP 500mg 625%*
Bioflawonoidy (z kompleksu bioflawonoidów cytrusowych) 100mg
*RWS referencyjne Wartości Spożycia

Składniki:
PureWay-C®, witamina c  (kwas l-askorbinowy), bioflawonoidy cytrusowe, otoczka kapsułki: żelatynam, mąka ryżowa. Może zawierać jeden z następujących składników: celuloza mikrokrystaliczna ( roślinna ), sole magnezowe, krzemionka  

Sposób użycia:
Jedna tabletka dziennie z jedzeniem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:
Swanson Health Products
Fargo, ND 58108
USA

Opakowanie:
90 kapsułek

Informacje o producencie:
Firma Swanson Health Products
została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Do dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie.

Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów.

Firma Swanson Health Products stara się aby:
Cena
produktu była możliwie najniższa.
Czystość i Skuteczność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.

Zobacz inne produkty z tej samej kategorii: