Alfalfa lucerna siewna 500mg 100 kaps.

25,50 zł

Dodaj do listy życzeń

733739046048

Aktualnie dostępne: 10 Przedmiotów

Więcej informacji

SUPLEMENT DIETY

Lucerna jest wieloletnią rośliną powszechnie występującą na obszarze Bliskiego Wschodu. Ze względu na swój rozbudowany układ korzenny, lucerna jest w stanie w znacznie większym zakresie przyswajać minerały z gleby niż inne rośliny. W związku z tym lucerna jest bogatym źródłem witamin i minerałów oraz chlrofilu. Kapsułki Lucerna firmy NOW zawierają wyłącznie lucerną pochodzenia organicznego, w związku z tym są one wolne od wszelkich pozostałości pestycydów oraz herbicydów.


Składniki 1 kapsułki:
Organiczna lucerna (Alfalfa) (Medicago sativa) (liście) 500mg

Składniki:
Alfalfa (Medicago sativa) (liście), żelatyna (kapsułka), stearynian magnezu (pochodzenia roślinnego), kwas stearynowy (pochodzenia roślinnego) oraz celuloza.

Nie zawiera:
cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, glutenu, kukurydzy, soi, mleka, jajek, skorupiaków ani konserwantów.

Sposób użycia:
1 kapsułka do 3 razy dziennie, wraz z posiłkami.

Ostrzeżenie:
Nie stosować dla kobiet w ciąży. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:
NOW FOODS, 395 S. GLEN ELLYN Rd.
BLOOMINGDALE, IL 60108, USA

Zawartość:
100 kapsułek

Kilka słów o producencie:
Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku. Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.