Niacyna (Kwas nikotynowy) 500mg 250 tabl.

Niacyna (Kwas nikotynowy) 500mg 250 tabl.

Minimalna data ważności: NW310 Data przydatności do spożycia/użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Dostępność: Produkt niedostępny
Kod Ean: 733739004826

57,50 zł

Więcej informacji

SUPLEMENT DIETY

Składniki w dziennej porcji (1 tabletka):
Niacyna (witamina B-3) 500 mg, 3125% RWS*
*RWS – dzienne Referencyjne Wartości Spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki:
Celuloza (substancja wypełniająca), kwas tłuszczowy (źródło roślinne) (nośnik), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca) i wegetariańska powłoczka.

Przeciwwskazania:
Nie przyjmować na pusty żołądek. Produkt może powodować tymczasowe wypieki, swędzącą lub mrowiącą czerwoną wysypkę na skórze. Ta reakcja jest normalna i nieszkodliwa. W przypadku wystąpienia długotrwałego dyskomfortu należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem. Nie stosować u kobiet w ciąży, karmiących piersią lub u pacjentów z zaburzeniami czynności wątroby, wrzodami żołądka lub cukrzycą jeśli nie jest to zalecenie lekarza. Produkt tylko dla dorosłych.

UWAGA!
Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Sposób użycia:
Jako suplement diety przyjmować 1 tabletkę dziennie w trakcie posiłku. Przyjmowanie powinno odbywać się pod nadzorem lekarza.

Zalecana porcja dzienna:
1 tabletka dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

Producent:
NOW FOODS, 395 S. GLEN ELLYN Rd.
BLOOMINGDALE, IL 60108, USA

Opakowanie:
250 tabletek

Kilka słów o producencie:
Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku. Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.

30 innych produktów w tej samej kategorii: