Triphala 60 kaps.

Data ważności: 2022/06/30 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 6 szt.
Kod Ean: 8901138501815

28,99 zł

Więcej informacji

SUPLEMENT DIETY

Składniki:
Ekstrakt Triphala (owoc amli (Emblica officinalis), owoc Terminalia bellirica, owoc migdałecznika chebulowca (Terminalia chebula)), emulgator: celuloza, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja zagęszczająca:hydroksypropylometyloceluloza.

Zawartość 2 kapsułek:
Ekstrakt Triphala (owoc amli (Emblica officinalis), owoc Terminalia bellirica, owoc migdałecznika chebulowca (Terminalia chebula)) – 500 mg

Sposób użycia:
1 kapsułka 2 razy dziennie po posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 14 roku życia. Triphala w kapsułkach jest bezpieczna dla większości osób dorosłych, gdy produkt jest spożywany zgodnie z przeznaczeniem. Skonsultuj się z lekarzem w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, gdy jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Pamiętaj o zrównoważonym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia. Produkt może być spożywany przez wegetarian. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:
The Himalaya Drug Company
Makali
Bangalore 562 162, Indie

Importer:
L’biotica Sp. z o.o.
Ul. Nowatorów 11, Gdańsk

Opakowanie:
60 kapsułek