Cascara Sagrada 450mg 250 kaps.

Data ważności: 2022/08/31 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 36 szt.
Kod Ean: 733739046239

58,99 zł

Więcej informacji

SUPLEMENT DIETY

Cascara Sagrada jest preparatem naturalnym otrzymywanym z kory drzewa Rhamnus purshiana. Ma działanie tonizujące na układ pokarmowy. Jest stymulatorem pracy jelit, pobudza ruchy robaczkowe jelita grubego oraz czynności wątroby.

Składniki w jednej kapsułce :
Cascara Sagrada (Szakłak amerykański-kora) 450mg

Inne składniki:
Otoczka kapsułki: celuloza i nośnik: kwas tłuszczowy (źródło roślinne)

Sposób użycia:
1 kapsułka dziennie przed snem z pełną szklanką wody.

Ostrzeżenie:
Nie stosować jeśli u osób występuje lub rozwija się biegunka, luźne stolce lub ból brzucha. Cascara może pogarszać te stany i być szkodliwa dla zdrowia. Skonsultuj sie z lekarzem jeśli masz częste biegunki lub jesteś w ciąży, karmisz piersią, zażywasz lekarstwa lub masz schorzenia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Nie zalecany do długotrwałego użytkowania.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:
NOW FOODS, 395 S. GLEN ELLYN Rd.
BLOOMINGDALE, IL 60108, USA

Zawartość:
250 kapsułek

Kilka słów o producencie:
Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku.Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.