8 Billion Acidophilus & Bifidus 120 kaps

Data minimalnej trwałości: 2025/08/31 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 2 szt.
Kod Ean: 733739029324

92,50 zł

Cena za 1 szt.: 0,77 zł

Więcej informacji

SUPLEMENT DIETY

Zawartość w dziennej porcji - 2 kapsułki:
Lactobacillus acidophilus (LA-14) 8 miliardów CFU
Bifidobacterium lactis (BI-04) 6,4 miliardów CFU
Bifidobacterium longum (BI-05) 1,6 miliardów CFU

Zawartość minimalna mikroorganizmów: 16 mld CFU

Składniki:
Drobnoustroje z rodzaju: Lactobacillus acidophilus (LA-14) , Bifidobacterium B.lactis (BI-04), Bifidobacterium longum (B-05). materiał kapsułki: celuloza, wypełniacz: celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca: kwas stearnowy, tlenek krzemu.

Nie zawiera:
mleka, soi, glutenu.

Sposób użycia:
Jedna kapsułka 2 razy dziennie pomiędzy posiłkami, lub na pusty żołądek.

Ostrzeżenie:
Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt w przypadku kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety.Zwrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonownia organizmu.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:
NOW FOODS, 395 S. GLEN ELLYN Rd.
BLOOMINGDALE, IL 60108,
USA

Zawartość:
120 kapsułek

Producent:
NOW Foods

Kilka słów o producencie:
Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku. Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.