Maca RAW 6:1 Concentrate 750mg 90 kaps

Data ważności: 2024/03/31 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 1 szt.
Kod Ean: 733739047779

72,99 zł

Więcej informacji

SUPLEMENT DIETY

Składniki w dziennej porcji(2 kapsułki wegetariańskie):
Organiczny korzeń Pieprzycy peruwiańskiej (koncentrat 6:1) (Lepidium meyenil) (żelatynizowane-wegetariańskie)(odpowiednik 4.500 mg korzenia Pieprzycy peruwiańskiej) 1500 mg

Inne składniki:
Otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza; hydroksypropyloceluloza; substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu i sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne).

Nie zawiera alergenów:
drożdży, pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Sposób użycia:
Przyjmuj 1 kapsułkę 1 do 2 razy dziennie.

Ostrzeżenie:
Tylko dla dorosłych.
Nie stosować dla kobiet w ciąży. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

W tym produkcie może nastąpić naturalna zmiana koloru.Żelatynizacja jest całkowicie wegetariańskim procesem, który usuwa skrobię z produktu w celu uzyskania bardziej skoncentrowany produkt. Pojęcie nie odnosi się do żelatyny. W procesie tym nie nie biorą udziału żadne składniki pochodzenia zwierzęcego.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:
NOW FOODS, 395 S. GLEN ELLYN Rd.
BLOOMINGDALE, IL 60108, USA

Zawartość:
90 kapsułek wegetariańskich

Kilka słów o producencie:
Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku. Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.