Albion Chelat Cynku 30mg 90 kaps.

Producent: Swanson, USA
Data ważności: 2020/01/31 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 13 szt.
Kod Ean: 087614020655

18,50 zł

Więcej informacji

SUPLEMENT DIETY

Zawartość 1 kapsułki:
Cynk (z TRAACS glicynianu chelatu cynku) 30mg 300%*

Składniki:
Cynk, mąka ryżowa, otoczka kapsułki: żelatyna, nośnik: gliceryna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu i sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Sposób użycia:
Jedna kapsułka dziennie popijając wodą. Przyjmowanie cynku na pusty żołądek może powodować u niektórych osób zaburzenia żołądkowe.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:
Swanson Health Products
Fargo, ND 58108
USA

Opakowanie:
90 kapsułek

Informacje o producencie:
Firma Swanson Health Products
została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Do dzisiaj Firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie.

Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystko aby klienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej wiele splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów.

Firma Swanson Health Products stara się aby:
Cena
produktu była możliwie najniższa.
Czystość i Skuteczność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.

Zobacz inne produkty z tej samej kategorii: