Nowy Henna Sattva Farba do włosów Indigo 150g

Henna Sattva Farba do włosów Indigo 150g

Producent: Sattva, Indie
Data ważności: 2022/11/30 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 14 szt.
Kod Ean: 8908007814113

32,99 zł

Więcej informacji

KOSMETYK

Naturalna ziołowa henna do włosów Indigo zawiera 100% sproszkowanych liści o nazwie Indigofera Tinctoria (Indygowiec barwierski). Farba ma charakterystyczny czarny kolor z niebieskimi refleksami.   

Farbowanie henną Sattva Ayurveda jest idealne dla osób wrażliwych na chemiczne farbowanie, ponieważ jest to w 100% naturalny produkt. Mogą ją stosować kobiety o wszystkich typach skóry, a także kobiety w ciąży.
Produkty oparte o receptury ajurwedyjskie wytwarzane są na bazie roślinnych składników pochodzących z czystych upraw. Nie zawierają parabenów i SLS.

Uwaga:
Kolor ciemnieje przez 48 godzin, zatem ostateczny kolor użycia henny będzie widoczny po upływie 48 godzin od jej nałożenia. Do tego czasu nie należy myć włosów szamponem.

Sposób użycia:    
Umyj włosy szamponem (bez silikonów). Wymieszaj potrzebną ilość proszku z letnią wodą o temperaturze około 50 °C, aby utworzyć gładką pastę. Pozostaw hennę na 30 minut. Załóż rękawiczki ochronne, aby chronić ręce przed zabarwieniem. Podziel włosy na cztery sekcje, nakładaj dokładnie pastę od nasady po końce w każdej sekcji. Owiń głowę folią i nałóż ręcznik, aby zachować odpowiednią temperaturę. Pozostaw na włosach przez 2-3 godziny. Zmyj hennę ciepłą wodą.

Dodatkowo opakowanie zawiera: Dwie pary plastikowych rękawiczek, dwa plastikowe czepki oraz pędzel aplikacyjny gotowy do użycia.

Produkt nie testowany na zwierzętach.

Składniki:
Indigofera Tinctoria.

Sposób przechowywania:
Do użytku zewnętrznego. Przechowywać w chłodnym miejscu.

Importer:
Sattva Group Bombay Bazaar
Al. Krakowska 61a
05-090 Sękocin

Wyprodukowano w Indiach

Opakowanie:  
150g