Nowy Witamina C & Sea Buckthorn Moisturizer 59ml

Witamina C & Sea Buckthorn Moisturizer 59ml

Data ważności: 2021/10/31 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 2 szt.
Kod Ean: 733739080004

49,99 zł

Więcej informacji

KOSMETYKI

Składniki:

Woda (Aqua), sok z liści Aloe Barbadensis, trójgliceryd kaprylowy / kaprynowy, alkohol cetylowy, gliceryna, stearynian glicerylu SE, fonoksyetanol i etyloheksylogliceryna, kwas tłuszczowy (źrodło roślinne), alkohol cetearylowy i glukozyd ceteakrylowy, olea Europea (oliwa z oliwek) (Extra Virgin), Fosforan magnezu askorbylu (witamina C), olej z nasion brzoskwini Hippophane (rokitnik), aromat pomarańczowy i grejpfrutowy, laurynian poliglicerylu-10, sorbinian potasu, niacynamin (niacyna), tokoferol (witamina E)(soja), kwas cytrynowy, aromat hinokitol.

Sposób użycia:
Po oczyszczeniu twarzy, delikatnie osusz twarz i nałóż cienką, równomierną wartsrwę produktu na całą twarz, zwracając szczególną uwagę na problematyczne obszary. Używaj codziennie, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Przechowywanie:
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwaga:
Tylko do użytku zewnętrznego.

Producent:
Now Foods,
395 S Glen Ellyn Road,
Bloomingdale,
IL 60108
USA

Opakowanie:
59ml

Kilka słów o producencie:
Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku. Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.