Obniżka! Tonik do twarzy Witamina C & Acai Berry 237ml

Tonik do twarzy Witamina C & Acai Berry 237ml

Data ważności: 2022/01/31 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 2 szt.
Kod Ean: 733739079992

31,34 zł

Poprzednia cena: 32,99 zł

Oszczędzasz: -5%

Więcej informacji

KOSMETYKI

Składniki:

Woda (Aqua), sok z liści Aloe Barbadensis, gliceryna, fenoksyetanol i etyloheksylogliceryna, magnezowy fosforna askorbylu (witamina C), Euterpe Oleracea (Acai) proszek jagodowy, Centella Asistica (Gotu Kola) Ekstrakt, niacynamid (niacyna), tokoferol (Witamina E)(soja), Olea Europea (oliwa z oliwek) (Extra Virgin), aromat pomarańczowy, grejpfruta, Lauryl poligliceryna-10, sorbinian potasu, kwas cytrynowy.

Sposób użycia:
Po zwilżeniu twarzy wodą, nałóż dużą ilość produktu na twarz i szyję. Delikatnie wmasuj przez 1-2 minuty, spłucz je i osusz. Aby uzyskać najlepsze wyniki należy stosować codziennie rano i wieczorem.

Przechowywanie:
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwaga:
Tylko do użytku zewnętrznego. Jeśli wystąpi zaczerwienienie lub podrażnienie należy przerwać stosowanie.

Producent:
Now Foods,
395 S Glen Ellyn Road,
Bloomingdale,
IL 60108
USA

Opakowanie:
237ml

Kilka słów o producencie:
Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku. Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.

Produkty powiązane