Mumio Shiladzhit 75 ml

Data ważności: 2021/04/30 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 3 szt.
Kod Ean: 4820071330372

19,99 zł

Więcej informacji

KOSMETYK

Mumio Shiladzhit to czarny minerał, który gromadzi się w szczelinach skał wysoko w Himalajach, bogaty w właściwości regenerujące. Działanie Mumio zostało wzmocnione tradycyjnymi sprawdzonymi przez lata, składnikami: witaminą A i E, alantoiną i olejkiem rokitnika zwyczajnego. Żel zmiejsza dyskomfort po ukądszeniach owadów, eliminuje zaczerwienienia, podrażnienia, działa odmładzająco na skórę.

Sposób użycia:   
niewielką ilość kremu powoli intensywnie wmasowywać w skórę. Dla zwiększenia efektu zastosować wełniany opatrunek. Stosować 2-3 razy dziennie.

Składniki INCI:
Aqua, Mumio, Gluycerine, Vitamin A, E, mineral Oil, Triethanolamine, Cetearyl alcohol, carbomer, triceteareth-4 phosphate, hippophae rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil, Allantoin, PEG-40 hydrogenated Castor Oil, Methylparaben propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nietolerancji na składniki kremu, na uszkodzoną skórę oraz błony śluzowe. W przypadku dostania się do oczu przemyć je dużą ilością wody. Do użytku zewnętrznego. Krem-balsam nie jest lekiem. Przechowywać w tmperaturze od 5-25 stopni.

Dystrybutor:
Biosfera Polska Sp. z o.o.
ul. Łęczyńska 5
20-309 Lublin

Producent:
Elixir, Ukraina

Objętość:  
75ml