Krem-balsam tygrysi do ciała Biały 25ml

Data minimalnej trwałości: 2024/11/04 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 18 szt.
Kod Ean: 4820058213742

9,99 zł

Cena za 1 litr: 399,60 zł

Więcej informacji

KOSMETYK

Dzięki składnikom aktywnym krem-balsam polecany do stosowania w profilaktyce stawów, łagodzi podrażnienia po ukąszeniach owadów, działa chłodząco.

Składniki aktywne: kamfora, mentol, eteryczny olejek miętowy, kajeputowy, goździkowy. Krem-balsam nie jest lekiem.

Składniki:
Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Paraffin, Camphor, Menthol, Mentha Arvensis Herb Oil, Melaleuca Leucadendron Cajaput Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol.

Sposób użycia:
odpowiednią ilość kremu nanieść na czystą, suchą skórę i wetrzeć do pełnego wchłonięcia. W ciągu godziny nie moczyć posmarowanej cześci ciała. Po zastosowaniu dokładnie umyć ręcę ciepłą wodą z mydłem.
 
Przeciwwskazania:
padaczka, kobiety w ciąży i karmiące piersią, indywidualna nietolerancja składników kremu. W przypadku kontaktu z oczami, przemyć je dużą ilością wody. Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z błonami śluzowymi i oczami. W przypadku kontaktu z oczami, dokładnie opłukać je wodą. Chronić przed dziećmi.

Producent:
Eliksir, Ukraina

Dystrybutor:
Hurtownia Biosfera Polska Sp. z o.o.
ul. Łęczyńska 5
20-309 Lublin

Opakowanie:
25ml