Żywokost z Chondroityną 75ml

Data ważności: BS295 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Dostępność: Produkt niedostępny
Kod Ean: 4820058211519

15,99 zł

Dodaj do ulubionych

Ten produkt nie występuje aktualnie w magazynie

Więcej informacji

KOSMETYK

Regularnie stosowany utrzymuje ciepło w dobrej kondycji. Zmniejsza negatywne odczucia po dużym wysiłku fizycznym związanym z obciążeniem stawów, poprawia sprawność stawów.

Żywokost od dawnych czasów jest znany jako potężny środek regenerujący,

Siarczan chondroityny jest jednym z głównych składników chrząstki stawowej, gdzie odgrywa istotną rolę w likwidowaniu tarcia pomiędzy stykającymi się elementami ruchowymi stawów, wspomaga jej odbudowę. Polecany dla sportowców.

Sposób użycia:
Niewielką ilość kremu-balsamu nanieść na problemową część ciała i wmasować 2-3 razy dziennie przez około 3-6 tygodni. Powtarzać 3-4 razy w roku.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nietolerancji na składniki kremu-balsamu. Nie stosować w przypadku chorób skóry. Do użytku zewnętrznego. Krem-balsam nie jest lekiem. Jest środkiem wspomagającym leczenie farmakologiczne.

Składniki:
Aqua, Mineral Oil, Glycerine, Glyceryl Stearat, Corn Oil, Symphyti Extract, Ceteareth-20, Triceteareth-4 Phosphate, Cetylcetearyl Alcohol, Shea Butter, Wax Emulsion, Carbomer, Chondroitin Sulfate, Triethanolamine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Fir Essential Oil, Methylparaben, Propylparaben, 2-bromo-2-nitropropan-1,3-diol.

Przechowywać w temperaturze 5-25 stopni C.

Producent:
Eliksir, Ukraina

Dystrybutor:
Biosfera Polska Sp. z o.o.
ul. Łęczyńska 5
20-309 Lublin

Opakowanie:
75 ml