Obniżka! Mieszanka olejków łagodzących (Head Relief) Roll on 10ml

Mieszanka olejków łagodzących (Head Relief) Roll on 10ml

Data ważności: 2022/08/31 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 10 szt.
Kod Ean: 733739079084

30,59 zł

Poprzednia cena: 33,99 zł

Oszczędzasz: -10%

Więcej informacji

KOSMETYKI

Składniki:

Olej jojoba (Simmoncsia Chinensis), olejek lawendowy (Lavendula Angustifolia), olejek spikowy (Lavendula Latifola), olejek z rumianku rzymskiego (Anthemis Nobilis), olejek z liści eukaliptusa (Eucalyptus Globulus).

Sposób użycia:
Nakładaj na nadgarstek, kark, skronie lub inne wybrane miejsca, aby uzyskać kojący i uspokajający zapach. Ponownie aplikuj zgodnie z życzeniem przez cały dzień.

Sposób przechowywania:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Trzymać poza zasięgiem dzieci!

Przeciwwskazania:
Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować na skórę. Naturalne olejki eteryczne są bardzo skoncentrowane i powinny być używane z ostrożnością. Silnie reaguje na światło słoneczne i inne źródła światła ultrafioletowego.

Producent:
Now Foods,
395 S Glen Ellyn Road,
Bloomingdale,
IL 60108
USA

Opakowanie:
10ml

Kilka słów o producencie:
Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku. Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.