Olejek rozmarynowy 100% (Rosmarinus officinalis) 30ml

Data ważności: 2024/01/31 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 8 szt.
Kod Ean: 733739076007

36,99 zł

Więcej informacji

KOSMETYKI

Aromat:
ciepły, kamforowy.
Atrybuty: Oczyszczający, podnoszący na duchu.
Dobrze komponuje się z: olejkiem z bergamotki, olejkiem z trawy cytrynowej, olejkiem z mięty pieprzowej lub olejkiem tymiankowym.
Metoda ekstrakcji: destylacja parowa z wierzchołków roślin.

Składniki:
100% czysty olejek rozmarynowy (Rosmarinus officinalis)

Sposób użycia:
Do aromaterapii. Do wszystkich innych zastosowań należy rozcieńczyć z olejem nośnikowym: jojoba, pestek winogron, oliwy lub oleju migdałowego.

Sposób przechowywania:
Po użyciu olejków eterycznych natychmiast szczelnie zamknąć nakrętki, aby zapobiec utlenianiu. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, przechowuj w temperaturze pokojowej i w oryginalnej butelce. Należy unikać przechowywania olejków w pobliżu jakiegokolwiek źródła ciepła, w tym szafek nad płytami kuchennymi, obszarów z bezpośrednim nasłonecznieniem i obszarów o nadmiernej wilgotności, takich jak łazienka. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

UWAGA!
Unikaj kontaktu z oczami.
Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem.
Produkt nie jest przeznaczony do użytku wewnętrznego.
Produkt silnie skoncentrowany, należy używać ostrożnie.

Producent:
Now Foods,
395 S Glen Ellyn Road,
Bloomingdale,
IL 60108
USA

Opakowanie:
30ml

Kilka słów o producencie:
Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku. Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.

Produkty powiązane