Czystek plus 60 tabl.

Czystek plus 60 tabl.

20,99 zł

Dodaj do listy życzeń

5908230845451

Aktualnie dostępne: 10 Przedmiotów

Więcej informacji

SUPLEMENT DIETY

CZYSTEK PLUS to połączenie trzech składników (czystek, acerola, cynk) bogatych w dobroczynnie działające polifenole (czystek), naturalną witaminę C (acerola) i cynk.

Składniki te korzystnie wpływają na wzmocnienie odporności oraz ochronę komórek organizmu przed nadmiarem wolnych rodników.

Witamina C zawarta w produkcie pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia organizmu.

Cynk wspiera nasze funkcje poznawcze, właściwy stan skóry, włosów, paznokci i kości. Ma także udział w prawidłowym metabolizmie węglowodanów i kwasów tłuszczowych.

Składniki w przeliczeniu na 2 tabletki:
polifenole z czystka 130mg
Naturalna witamina C z aceroli 74mg 92,5%*
Cynk z mleczanu magnezu 8,8mg 88%*
*RWS Referencyjne Wartości Spożycia

Składniki:
Ekstrakt z ziela czystka (Cistus incanus), ekstrakt z owocu aceroli (Malpighia glabra), mleczan cynku, substancja przeciewzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancje wiążące: dwutlenek krzemu.

Sposób użycia:
2 x 1 tabletka, obficie popijając

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są istotne dla zachowania zdrowia.

Przechowywanie:
w suchym , ciemnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent / Podmiot odpowiedzialny:
Sanbios
ul. Portowa 16B
44-100 Gliwice

Opakowanie:
60 tabletek

30 innych produktów w tej samej kategorii: