Noni sok 100% 1L

Noni sok 100% 1L

67,50 zł

Dodaj do listy życzeń

5902596671068

Aktualnie dostępne: 7 Przedmiotów

Więcej informacji

SUPLEMENT DIETY

Czy wiesz, że… Mistrzowie medycyny hawajskiej – kahuni wykorzystywali owoce noni   jako niepowtarzalny i wyjątkowy eliksir dzięki, któremu wielu ludzi odzyskiwało zdrowie sprawność i siły witane. Wykorzystywano każda część tej rośliny począwszy od korzenia aż do kwiatów.

Owoc noni to źródło serotoniny i melatoniny.

Składniki:
Sok z owoców noni (Morinda citrifolia), wyprodukowano ze świeżego soku z owoców noni pochodzących z Polinezji Francuskiej, standaryzowany ekstrakt z owoców camu camu (Myrciaria dubia), w tym naturalna witamina C.

Sok może się nieznacznie różnić kolorem i smakiem w zależności od partii.

Sposób użycia:
Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Przed użyciem wstrząsnąć. Osad jest zjawiskiem naturalnym. Porcja dzienna 50ml zawiera 75 mg standaryzowanego ekstraktu z owoców camu camu, w tym 15 mg naturalnej witaminy C, co stanowi 18% RWS

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem.

Sposób przechowywania:
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do trzech tygodni od otwarcia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych

Producent:
EkaMedica spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Bielska 78a
43-340 Kozy

Opakowanie:
1000ml

30 innych produktów w tej samej kategorii: