Acerola 500ml

Producent: Alter Medica
Data ważności: 2020/04/30 Data przydatności do użycia produktu (otrzymasz produkt z terminem nie krótszym niż podany)
Ilość dostępna w magazynie: 6 szt.
Kod Ean: 5907530440236

19,99 zł

Więcej informacji

SUPLEMENT DIETY

100% puree z owoców aceroli. Stanowi doskonały dodatek do codziennej diety dla osób dbających o zdrowie, wspiera witalność, pomaga w przypadku zmęczenia. Naturalna witamina C zawarta w aceroli jest źrodłem przeciwutleniaczy, które pomagają wzmocnić mechanizmy obronne organizmu przed strsem oksydacyjnym.

Składniki:
puree z owoców aceroli (Malpighia glabra L) 100% z naturalną witaminą C

Zawartość dziennej porcji (50 ml):
puree z owoców aceroli - 50ml
w tym naturalna witamina C - min. 530mg / 50ml (662,5% RWS)
*Referencyjne Wartości Spożycia

Sposób użycia:
25ml dwa razy dziennie, pół godziny przed posiłkimiem. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji (50ml).

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety! Kobiety w ciąży, oraz podczas laktacji powinny skonsultować się z lekarzem przed spożyciem soku.

Pamiętaj, że zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji

Przechowywać szczelnie zamknięte, w temp. pokojowej nie przekraczającej 25C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 21 dni od otwarcia.

Osad pochodzenia naturalnego. Przed użyciem wstrząsnąć. Ze względu na składniki pochodzenia naturalnego- konsystencja, zapach, kolor i smak, mogą różnić się od siebie w zależności od danej partii. Nie ma to wpływu na jakość i działanie produktu.

Produkt pasteryzowany.

Producent / Podmiot odpowiedzialny:
Alter Medica
ul. Spokojna 11
34-300 Żywiec

Opakowanie:
500ml

Zobacz inne produkty z tej samej kategorii: