Mydło borne do skóry problematycznej 90gr

4,99 zł

Dodaj do listy życzeń

4600697105727

Aktualnie dostępne: 19 Przedmiotów

Więcej informacji

KOSMETYK

 

Mydło borne dla skóry problematycznej. Skuteczne w pielęgnacji skóry trądzikowej i łojotokowej. Zawiera kwas borny i olej norkowy. Kwas borny to tradycyjny środek przeciwbakteryjny, przeciwzapalny i keratoplastyczny. Zawarty w mydle wspomaga walkę w usuwaniu zmian trądzikowych, oczyszcza pory skóry z nadmiaru wydzielanego tłuszczu (sebum). Mydło nie zawiera barwników i sztucznych zapachów. Produkt testowany kliniczne.

Składniki aktywne:
Kwas borny 
- tradycyjny środek przeciwbakteryjny, przeciwzapalny i keratoplastyczny wykazuje działanie antyseptyczne oraz wysuszające i ściągające. Ułatwia gojenie się skóry.  

Olej z norkowy - polecany przez wielu europejskich dermatologów, jako skuteczny sposób na walkę ze starzeniem się skóry. Belgijskie badania wykazały, że olej z norek jest najbardziej przyswajalny przez ludzką skórą. Jest stosowany do redukcji zmarszczek, likwidowania przebarwień ,  plamek, rumieńców, zmarszczek mimicznych i blizn. Olejek z norek może być dodawany do kremu nawilżającego, albo w rozcieńczonej postaci stosowany do przemywania twarzy. Jest również używany do kąpieli odżywczych albo do odnowy struktury włosa.


Składniki:
Sodium Palmate, Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Mink Oil, Titanium Dioxide, Boric Acid, Triethanolamine, PEG-400, Disodium EDTA, Citric Acid, Cellulose Gum, Benzoic Acid, Sodium Chloride.

 

Przechowywać w temperaturze 5-25 stopni C.

 

Data ważności:

Najlepiej użyć przed końcem 36 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu.

 

Producent:

Newska Kosmetyka, Rosja

 

Podmiot odpowiedzialny:

Biosfera Polska Sp. z o.o.

ul. Łęczyńska 5

20-309 Lublin


Opakowanie:
90 g