Blog firmaRELAX.pl

Wiedza na temat profilaktyki zdrowia, suplementacji

Olejki eteryczne

Olejki eteryczne

Nasze olejki eteryczne to gwarancja wysokiej jakości produktów od sprawdzonych producentów. Sprzedawane przez nas olejki nie zawierają szkodliwych substancji i sztucznych aromatów, które bardzo często są dodawane do powszechnie dostępnych produktów. Olejki eteryczne mogą być z powodzeniem stosowane codziennie, dla zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia. Olejki należy wybierać ze względu na preferowany przez nas zapach, ale także zwracając uwagę na właściwości poszczególnych produktów. Warto zastanowić się, na jakim efekcie nam najbardziej zależy i wybrać olejek, który regularnie stosowany może pomóc nam osiągnąć zamierzony cel.

Olejek cynamonowy w formie nierozcieńczonej może być stosowany do aromaterapii, a po rozcieńczeniu go z innym olejem może być dodatkiem do produktów stosowanych na skórę naszego ciała. Naturalny olejek z kory cynamonowca cejlońskiego wykazuje działanie bakteriobójcze i dezynfekujące, więc doskonale sprawdzi się w walce z trądzikiem i ze stanami zapalnymi skóry. Ten produkt działa także doskonale jako środek odstraszający komary. Jego intensywny, korzenny aromat sprawi, że poczujemy się w pełni sił nawet po ciężkim dniu w pracy.

Olejek eukaliptusowy posiada bardzo świeży, ożywczy aromat. Jest dokonały w walce z uporczywymi infekcjami górnych dróg oddechowych. Sprawdza się doskonale jako ulga w zapaleniu zatok czy problemach z kaszlem lub katarem. Posiada bardzo dobre działanie wykrztuśne i doskonale udrażnia nos, a także oczyszcza oskrzela z nadmiaru śluzu. Olejek eukaliptusowy ułatwia oddychanie, ale jest doskonały także przy zmęczeniu i senności. Jego świeży zapach naturalnie pobudza i dodaje energii. W połączeniu z innymi olejkami może działać także rozgrzewająco np. na problemy ze stawami czy po urazach. Warto zastanowić się także nad oryginalnym połączeniem naturalnego olejku z trawy cytrynowej z eukaliptusem, który stanowi bardzo interesującą kompozycję zapachową.

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroką gamę różnego rodzaju naturalnych olejków eterycznych. Zachęcamy do zapoznania się z ich rodzajami i wyboru produktu dla siebie. Niezwykle aromatyczny olejek lawendowy czy rzadko spotykany olejek mandarynkowy to tylko nieliczne z wyjątkowych olejków eterycznych i zapachowych dostępnych na naszej stronie. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi sprzedawanymi przez nas olejkami.

Kategorie bloga

Polecane artykuły

Popularne na blogu